Obchodní podmínky

Obchodní podmínky Dopravní značení Praha s.r.o. platné od 01. 01. 2016

Obecné podmínky

Dodavatel si vyhrazuje právo změny cen bez upozornění. Odběrním místem zboží je provozovna na adrese Kutnohorská 425/84c, Praha - Dolní Měcholupy Dopravní značení Praha s.r.o. si vyhrazuje právo nepřijmout objednávku v případě, pokud by cena v objednávce byla uvedená chybně.

Objednávky

Vaši objednávku považujeme za závaznou. Po vyplnění objednávky včetně způsobu dodání a platby se zobrazí závazná koncová cena. U této ceny se může lišit koncová cena za přepravu spediční službou PPL. Jsme plátci DPH. V případě jiné dodací a fakturační adresy je nutné adresu zadat v dodacích podmínkách při nákupu zboží, případně nás telefonicky kontaktovat na telefonu + 420 735 50 20 30.

Platby za zboží

Dobírkou – nejrychlejší a nejběžnější způsob - při placení a dodání zboží tímto způsobem platíte při obdržení zásilky. Součástí zásilky je vždy i faktura, která je zabalena u zboží. V případě nevyzvednutí zásilky si vyhrazujeme právo požadovat po objednateli úhradu našich nákladů, poštovné, balné, dopravu kurýrem. Nepřebírejte nikdy otevřenou zásilku nebo zásilku s poškozeným obalem, ihned ji reklamujte u dopravce.

Dodací podmínky zboží

Poštovné a balné - v ceně jednotlivých výrobků není započteno poštovné a balné, řídí se dle níže uvedeného ceníku.

Dobírkou - ceník - balíky, platný od 01. 01. 2016: 0-30 kg - 230,- Kč. max. rozměry : 120 x 60 x 60 cm

Osobně - Vámi objednané zboží je možno rezervovat 3 dni, v případě takovéto rezervace si Vás dovolíme telefonicky kontaktovat na dohodnutí termínu vyzvednutí, pokud zboží nevyzvednete do 4 dnů bude rezervace zrušena. Tuto lhůtu lze po telefonické domluvě prodloužit. Při vyzvednutí v naší provozovně Vám není účtováno poštovné a balné.

Doplňující informace - Pro informaci o ceně poštovného za Vámi objednané zboží je nás možné kontaktovat na telefonním čísle: +420 735 50 20 30

Nakládání s osobními údaji (GDPR)

Osobní údaje poskytnuté při vytváření objednávky zpracováváme pouze pro vyřízení této objednávky.

Reklamace

Oprávněné reklamace zboží se provádí výměnou reklamovaného zboží, opravou závady, případně vrácením plné částky.

Reklamace vyřizujeme na telefonním čísle: +420 735 50 20 30.